Polityka prywatności

Poniższe oświadczenie jednoznacznie określa cel i sposób gromadzenia i rozpowszechniania danych przepływających przez serwis internetowy Systoni.

Kontakt

Wykorzystywany stronie Systoni formularz kontaktowy wymaga podania danych kontaktowych (między innymi nazwiska i adresu e-mail). Systoni zobowiązuje się do ochrony pozostawianych danych osobowych i nie przekazywać ich osobom i podmiotom trzecim. Systoni informuje, że informacje będą użyte zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych oraz polityką prywatności firmy.

Formularz umożliwia ponadto zastrzeżenie odnośnie otrzymywania w przyszłości informacji dotyczących nowych ofert, biuletynów informacyjnych oraz aktualizacji o Systoni. W przypadku chęci zmiany decyzji o chęci otrzymywania od nas informacji drogą mailową prosimy o kontakt na adres admin@systoni.com.

Rekrutacja

W celu usprawnienia procesu rekrutacyjnego informacje zamieszczane przez kandydatów w formularzu kontaktowym mogą być umieszczane w bazie danych Systoni. Dane te są udostępniane wyłącznie do celów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Systoni zapewnia, że dane umieszczone w naszej bazie nie będą udostępniane żadnym osobom i podmiotom trzecim. Na pisemny wniosek zainteresowanego, skierowany na adres admin@systoni.com, dane kandydata zostaną niezwłocznie usunięte z bazy firmy Systoni.

Odnośniki zewnętrzne

Strona internetowa Systoni może zawierać odnośniki do innych witryn, w szczególności do stron internetowych naszych partnerów strategicznych. Systoni nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności stosowaną przez inne firmy, ani za treści publikowane na ich stronach internetowych.

Kontakt z administratorem strony internetowej

Wszelkie pytania dotyczące polityki prywatności, zasad funkcjonowania niniejszej strony oraz reguł dotyczących użytkowania prosimy kierować na adres admin@systoni.com.